Loading...

TMM Telekom Makine Madencilik San. ve Tic. Ltd. olarak Müşterilerimizin ürün ve çözüm ihtiyaçları için uluslararası pazarda hizmet vermekteyiz. Şirketimiz ürettiği ürünlerin satışının yanısıra saygın üreticiler ve uluslararası müşterilerimiz arasında ikili ve çok taraflı ticaret geliştirme konusunda da uzmanlaşmıştır.

Faaliyet alanımıza, kablo endüstrisi için hammaddelerin temini, araştırma ve geliştirme, nihai ürünlerin ithalatı/ihracatı, pazarlama ve ticareti, enerji ve telekom alanlarında ilgili teknolojilere ve ürünlere odaklanan ithalat ve ihracat, dekoratif amaçlı özel fiberler, özel endüstriyel uygulamalar için fiberler, telekomünikasyon montaj ekipmanları, madencilik ve makine sanayi alanları gibi faaliyetler de dahildir.

Ürün ticaretinde aktif pazar gelişimiyle birlikte; Enerji ve telekomünikasyon alanında mühendislik hizmetleri, Danışmanlık hizmetleri, ürün muayenesi hizmetleri, şirket denetim hizmetleri, kablo üretimi için teknoloji transferi de iş alanlarımıza dahildir. Bunun dışında Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve tasarımlarına göre özelleştirilmiş OEM hizmetleri de sunuyoruz. Çalışanlarımız uluslararası ticarette geniş deneyime sahiptir; kalite, güvenilirlik, rekabet gücümüz ve müşteri memnuniyeti konusunda kendimizle gurur duyuyoruz.

Oluşturulmuş takım çalışması ruhu tüm operasyonları Müşterilerimizin güvenini destekleyerek ve artırarak tutarlı ve profesyonel bir şekilde halledecektir. Şirketimizin temel amacı, çalıştığımız şirketlerin güvenilir ve uzun vadeli bir iş ortağı olmak ve stratejik ortaklıklar kurmaktır.

Felsefemiz

Müşteri ihtiyaçlarını güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler, hizmetler ve çözümler kullanarak yüksek performansla zamanında karşılamak.

Tecrübe ve bilgiyi müşteriler ve üreticilerle paylaşarak karşılıklı olarak yarar sağlamak, telekom ve enerji alanlarında uluslararası ve sürekli olacak bir marka değeri yaratmak.

Kalite Politikamız

TMM olarak başlıca hedefimiz, modern teknoloji ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yüksek kaliteli ürün ve çözümler oluşturmaktır. Bununla birlikte, çalışanlarımızın sağlığı, sosyal farkındalıkları ve mutlulukları konusundaki sorumluluğumuzun da farkındayız. Mutlu bir çalışma ortamı başarının anahtarıdır.

Çevre Politikamız

TMM olarak amacımız, çevre dostu yüksek teknoloji çözümleri yaratmaktır. Çevremizi kirletmemek için tüm kurallara uyma ilkesiyle hareket ediyoruz. Çevre politikamız ekonomik ve ekolojik verimlilik ilkelerine dayanmaktadır.